Lista uczestników

LP to numer startowy.

Ważne!!! Przy odbiorze pakietu podajesz swój numer startowy.

LP Imię i nazwisko Miasto
1 Jacek Maciuszek Kamienna góra
2 Anna Nowakowska Kamienna Góra
3 Janusz Nowakowski Kamienna góra
4 Dominika Skrzypiec Kamienna Góra
5 Jacek Łaszczyk Świdnica
6 Marta Konopka Marciszów
7 Katarzyna Iwan 58-100 Świdnica
8 Paweł Konopka Marciszów
9 Aneta Łaszczyk Świdnica
10 Tomasz Mordarski Krzeszów
11 Michał Stołpiec Kamienna Góra
12 Marta Siemienska Kamienna Góra
13 Robert Paszkiewicz Police
14 Sebastian Sokołowski Świdnica
15 Damian Lazarowicz 57-300 Kłodzko
16 Mariusz Gzik Kamienna Góra
17 Krystian Gzik Kamienna Góra
18 Małgorzata Lech Oleśnica
19 Dariusz Pietrzak Mieroszów
20 Sara Misan Kamienna Góra
21 Grzegorz Wierzbicki Świdnica 58-100
22 Karolina Ladenberger Kamienna Góra
23 Klaudiusz Słomczyński Mieroszów
24 Janusz Olejnik Nysa
25 Agnieszka Matuszewska Kamienna Góra
26 Grzegorz Firlit Wrocław
27 Anna Kuk Lubawka
28 Magdalena Łatka Kamienna Góra
29 Artur BODZEK Lubawka
30 Paweł Dyda Kamienna góra
31 Kinga Duda Kamienna góra
32 Agnieszka Maszewska Warszawa (Bielany)
33 Dariusz Jakobschy Kamienna Góra
34 Jolanta Jakobschy Kamienna Góra
35 Natalia Kościńska Wrocław
36 Agata Postawa Kamienna Góra
37 Sylwia matwiejczuk jelenia góra
38 Hanna Kwiatkowska Bolków
39 Mateusz Topolski Lubawka
40 Małgorzata Małek Pisarzowice
41 Edyta Dereń Pisarzowice
42 Wojciech Kwiatkowski Bolków
43 Iwona Kwiatkowska Bolków
44 Leszek Dziełak Lubin
45 Julia Nowakowska Wroclaw
46 joanna cebula kamienna Góra
47 Paweł Szeszko Mieroszów
48 Arkadiusz Niedźwiedzki Kamienna Gora
49 Daria Waluch Kamienna Góra
50 Dorota Plichta-Sabala Wałbrzych
51 Krystian Sołtys Kamienna Góra
52 Patrycja Kasprzyk Lubawka
53 Sylwia Stępień Józefosław
54 Radoslaw Stepien Józefosław
55 Karol Pruchnicki Wrocław
56 Paweł Wolak Kamienna Góra
57 Marta Cieśla Kamienna Góra
58 Przemysł aw Wojda Wałbrzych
59 Iwona Krawczyk 58-400 Kamienna Góra
60 Joanna Kopaczewska Kamienna Góra
61 Paulina Andruszkiewicz Jelenia Góra
62 Paweł Andruszkiewicz Jelenia Góra
63 Łukasz Nos Wrocław
64 Jarosław Koszutski WROCŁAW
65 Filip Sawczak Głogów
66 Łukasz Cichy JELENIA GÓRA
67 Paweł Chlasta Kowary
68 Maria Kreń Choszczno
69 Emilia Karykowska-Bartosiewicz Jelenia Góra
70 Kinga Okomska Wrocław
71 Krzysztof Żygis Wrocław
72 Adriana Rutkowska Zgorzelec
73 Anna Kowalska Zgorzelec
74 Daria Sikora-Dzieciol Jelenia Góra
75 Izabela Górecka Kamienna Góra
76 Grzegorz Szydłowski Wałbrzych
77 Jakub Choinski Zgorzelec
78 Dorota Kózka-Burchardt Kamienna Góra
79 Agata Kukfisz Poznań
80 Michał Kuczyński Wojcieszów
81 Benedykt Rutkowski Boguszów Gorce
82 Łukasz Jędrychowski Chełmsko Śląskie
83 Katarzyna Derdziak Wałbrzych
84 Michal Matusiak Ceradz Kościelny
85 Julia Konikowska Szczecin
86 Daniel Konikowski Szczecin
87 Oskar Sekutowicz Szczecin
88 Agnieszka Orzechowska Kamienna Góra
89 FILIP SZYDŁOWSKI Kamienna Góra
90 Marcin Orzechowski Ciechanowice
91 Zofia Kociołek-Sztec Łask
92 Marcin Sztec Łask
93 Piotr Kociołek Łask
94 Przemysław Czajnik Poznań
95 Marek Wolski Kostrzyca
96 Grzegorz Mróz Kamienna góra
97 Izabela Tomczyk Jarkowice
98 Arkadiusz Truchanowicz Jelenia Góra
99 Renata Szmajdzińska Przedwojów
100 Paweł Krawczyński Janowice Wielkie
101 Agata Kretschmer Janowice Wielkie
102 Leszek Szkarłat Kamienna Góra
103 Mateusz Lompart Lubawka
104 Konrad Bartkowiak Jaworzyna Śląska
105 Filip Długosz Jaworzyna Śląska
106 Bogdan Godlewski Polkowice
107 Małgorzata Buszkiewicz Kamienna Góra
108 Joanna Poniewierka Iłowa
109 Dariusz Wiśniewski Nowogród Bobrzański
110 Amelia Kruczek-Szawłowska Kamienna Góra
111 Dorota Orzechowska Lipienica
112 Michał Wieczorek Komorniki
113 Anna Sternik-Dudka Oborniki Śląskie
114 Kinga Trzebińska Kamienna Góra
115 Łukasz Pietruszka Małomice
116 Patryk Pieczarka Osiecznica
117 Łukasz Motaczyński Szczytnica
118 Maciej Król Poznań
119 Joanna Bulawkin Ścinawka Średnia
120 Wioleta Chorzępa Nowa Ruda
121 Grzegorz Woźniak Nowa Ruda
122 Marek Ratajczyk Poznań
123 Stefan Ratajczyk Werginki
124 Mariola Ambruzd Jelenia Góra
125 Krystian Wieczorek Puszczykowo
126 Lidia Ślusarz Sobótka
127 Mariusz Włodarczak Nowe Miasteczko
128 Sebastian Kaczorowski Wroclaw
129 Przemysław Grzesiak Wrocław
130 Andrzej Wąs Jastrzębie-Zdrój
131 Grzegorz Koziołek Żagań
132 Sebastian Lewandowski Boguszów-Gorce
133 MARIUSZ WOJCIECHOWSKI Legnica
134 Arkadiusz Parysek Brzeg Dolny
135 Amelia Nowak Lubawka
136 Damian Wielosik Kamienna Góra
137 Mykhailo Burlak Wrocław
138 Daniel Niedziałkowski Kamienna Góra
139 Nina Osinska Boguszów-Gorce
140 Łukasz Reszka Wałbrzych
141 Konrad Sosulski Wałbrzych
142 Rafał Hejna Wrocław
143 Konrad Hejna Wrocław
144 Mateusz Dobrzycki Kowary
145 Magdalena Zagrobelna Wrocław
146 Marcin Cybulski Chwałowice
147 Ewa Cybulska Chwałowice
148 Anna Antoniewska 58-420 Lubawka
149 Krzysztof Cierpisz Grodziszcze 95
150 Monika Korkuć Lubawka
151 Jolanta Kolasa Lubawka
152 Wiesław Gwiazda Katowice
153 Weronika Grobelska Jelenia Góra
154 Cezary Mysłowski Katowice
155 Beata Kwiatkowska Boguszów-Gorce
156 Ola Bogdan Wrocław
157 Adam Pawliński Wrocław
158 Tomek Kręcielewski Kłodzko
159 Martyna Piszczek Poznań
160 radek oblicki Olszyny
161 Ewelina Błaszczyk Wałbrzych
Uczestników: 161